Gebze Anadolu Lisesi Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus Akreditasyon programına “Cesur olmazsak yıkılırız” sloganı ile katıldı.
Gebze Anadolu Lisesi öğrenim gören altı öğrencisi 21.04.2024 – 27.04.2024 tarihleri arası İngilizce öğretmeni Tuba Cebeci ve Felsefe öğretmeni Pervin Yanık ile Hollanda’da Copnenicus okulunda “ Akran Nezaketi” projeleri ile çalışmaları yürüttü, proje konularıyla ilgili iyi örnekleri farklı kültürde yerinde gören Gebze Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri uygulamaları kendi ülkemize taşımayı hedefliyorlar
![](https://vakahaber.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/Gebze-Anadolu-Liesi-Erasmus-Haber-1-1024x640.jpg)
![](https://vakahaber.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/Gebze-Anadolu-Liesi-Erasmus-Haber-3.jpg)